The Lost Pirate Kingdom izle - TRFlix.Com - HD Film izle
The Lost Pirate Kingdom izle

Genel Bakış

Kayıp Korsan Krallığı (The Lost Pirate Kingdom), yıllarca farklı yapımlarda farklı şekillerde karşımıza çıkan korsanların 18.yüzyılda Karayipler’deki gerçek hikayesinin anlatıyor.

Avrupa’da bir yandan İspanya Veraset Savaşı devam ederken diğer bir yandan Yeni Dünya‘nın keşfiyle İspanya‘nın ardından İngiltere‘de bu yeni dünya’ya açılan kapı konumundaki Karayipler’de var olma mücadelesine girişir. Ancak Dünya’nın bir ucundaki donanmaya yetecek parası olmadığından İngiltere, düşman gemilerine saldırmaları için özel izinli gemicilerle anlaşır. Korsanlar.

İngiltere’nin galibiyetiyle sonuçlanan savaşın ardından taraflar barış ilan eder ve özel izinli gemiciler bir andan kendilerini köşede bulurlar. Bu andan itibaren tarihte Korsanların Altın Çağı olarak adlandırılan dönem başlar.

Kayıp Korsan Krallığı‘nda (The Lost Pirate Kingdom) savaşın ardından Korsanlığın Altın Çağı’nın zirvesinde Karayipler’e korku salan güçlere dönüşen; Benjamin Hornigold (Sam Callis), Henry Jennings (Mark Gillis), Charles Vane (Tom Padley), Edward Thatch (James Oliver Wheatley), Samuel Bellamy (Evan Milton), Anne Bonney (Mia Tomlinson) gibi dönemin bilinen korsanlarının hikayesini anlatıyor. Öyle ki Nassau‘da kendi kurallarının geçerli olduğu ve tüm korsanlara açık bir yerleşim bile kuruyorlar.

Ülke
US
Süre
40 dk
Takipçiler
25273
IMDb Puanı
6.6
Yapım Yılı
2021
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Lost Pirate Kingdom izle fragmanını izle
2021
Second Tab
Yukarı Çık